Розірваний договір за Постановою № 169, за яким не було оплат, публікувати в ЕСЗ чи ні?

Катерина Плашенко
467
3 Серпня 2022
Розірваний договір за Постановою № 169, за яким не було оплат, публікувати в ЕСЗ чи ні?
467
3 Серпня 2022

Питання передплатника порталу.

  • Доброго ранку, підкажіть, будь ласка. Договір на більше ніж 50 тис. грн було укладено за Постановою № 169, та його ще не публікували в Прозорро, чекаємо закінчення воєнного стану. Через деякий час його розірвали за згодою сторін, та проплати по ньому не відбувалося. Чи треба буде його публікувати в Прозорро після закінчення воєнного стану?

Відповідь експерта.

Нагадаємо, що загальновизнаним принципом права є те, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині 1 статті 58 Конституції України. Надання зворотної дії в часі нормативно-правовим актам може бути передбачено шляхом прямої вказівки про це в законі або іншому нормативно-правовому акті. З огляду на відсутність у Постанові № 169 прямої вказівки на зворотну дію в часі норми Постанови № 169 не розповсюджуються на правовідносини, що виникли до введення їх у дію.

Відповідно до пункту 3 частини...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану