Реєстр не працює, а учасник не надав інформацію, яка вимагалась умовами процедури про кінцевого бенефіціарного власника: відхиляти?

Олег Підгірський
663
30 Червня 2022
Реєстр не працює, а учасник не надав інформацію, яка вимагалась умовами процедури про кінцевого бенефіціарного власника: відхиляти?
663
30 Червня 2022

Відповідно до пункту 9 частини 1 статтею 17 Закону 922 замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини 2 статті 40 Закону 922) в разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини 2 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV (крім нерезидентів).

Ми вже звикли, що доступ до цього єдиного державного реєстру є вільним у відповідності до норм Закону 755 і Порядку надання відомостей з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом від 10.06.2016  № 1657/5, та відповідну інформацію до введення воєнного стану можна було перевірити в онлайн режимі.

Але, як ми знаємо доступ до згаданого ЄДР станом на дату публікації цієї статті заблоковано. Детальніше про це читайте в публікації «Не функціонують єдині державні реєстри: причини та можливості».

Варто зазначити, що нормами частини 5 статті 17, пункту...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану