Продовжили строк розгляду до 20 робочих днів: чи зберігається право на виправлення невідповідностей протягом 24 годин?

Катерина Плашенко
754
19 Жовтня 2023
Продовжили строк розгляду до 20 робочих днів: чи зберігається право на виправлення невідповідностей протягом 24 годин?
754
19 Жовтня 2023

Строк розгляду тендерної пропозиції не повинен перевищувати п’яти робочих днів, при цьому замовник може аргументовано продовжити цей строк до 20 робочих днів. Чи зберігається у такому разі право на виправлення невідповідностей протягом 24 годин? Читайте у матеріалі.

Відповідно до частини 10 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції.

Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів (див. Протокол про продовження строку розгляду тендерної пропозиції (з аукціоном)). У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.

При цьому пунктом 43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), визначено: якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та / або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та / або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану