Послуги з реєстрації транспортного засобу — закупівля в розумінні Закону «Про публічні закупівлі»?

Редакція
403
11 Травня 2022
Послуги з реєстрації транспортного засобу — закупівля в розумінні Закону «Про публічні закупівлі»?
403
11 Травня 2022

Питання передплатника порталу:

  • Підкажіть, будь ласка, чи є закупівля послуги з реєстрації транспортного засобу, що надається згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 795 від 04.06.2007, публічною закупівлею в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA:

  • Вітаємо та бажаємо спокійного дня. Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад визначені Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). За приписами пункту 25 частини 1 статті 1 Закону публічною закупівлею є придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Відповідно до частини 5 статті 3 Закону чітко визначено випадки, на які не поширюється дія Закону. У разі, якщо ваша закупівля не підпадає під дію даної норми Закону, ви зобов’язані дотримуватися вимог Закону в частині застосування необхідного виду закупівель із врахуванням вартісних меж.

Крім того, відповідно до пункту 1 статті 1 Закону України «Про адміністративні послуги» (далі — Закон про АП) адміністративна послуга — результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та / або обов’язків такої особи відповідно до закону.

Замовники публічних закупівель найчастіше стикаються з такими видами адміністративних послуг, як:

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану