Порядок внесення змін до договору про закупівлю

Ганна Довгая
713
3 Травня 2024
Порядок внесення змін до договору про закупівлю
713
3 Травня 2024

У цій статті поговоримо про те, чим, на нашу думку, порядок внесення змін до договору про закупівлю відрізняється від підстав для внесення змін до договору про закупівлю.

Внесення змін до договору про закупівлю відбувається відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості).

Наприклад, підстави для внесення змін до договору про закупівлю в понадпорогових межах передбачені в пункті 19 Особливостей. А ось порядок внесення змін, який обов’язково повинен бути в кожному договорі про закупівлю, законодавством не визначений. Це не дивно, оскільки те, яким чином має виконуватись договір, у якому порядку будуть вноситись зміни, має визначати замовник самостійно.

Увага! Відповідно до пункту 8 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація обов’язково повинна містити проєкт договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО