Порядок фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій

Редакція
286
4 Квітня 2022
Порядок фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій
286
4 Квітня 2022

Кабінетом Міністрів України 1 квітня 2022 р. прийнято  постанову «Про затвердження Порядку фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій» від 01 квітня 2022 р. № 397 (далі Постанова 397).

Цей Порядок визначає механізм фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій, зокрема здійснення оплати праці працівників та грошового забезпечення військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до законів, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, служби цивільного захисту, які відряджаються до них в установленому законодавством порядку.

  • Фінансування діяльності здійснюється:

1) військових адміністрацій населених пунктів — за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету територіальної громади, де утворено військову адміністрацію;

2) обласних та районних військових адміністрацій — за рахунок коштів державного бюджету та відповідних обласних та районних бюджетів.

  • Кошти обласних та районних бюджетів для здійснення обласними та районними військовими адміністраціями повноважень обласних та районних рад передбачаються шляхом встановлення бюджетних призначень у таких бюджетах за окремим кодом типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету розпоряднику коштів державного бюджету.
  • Головний розпорядник коштів місцевого бюджету згідно з бюджетними призначеннями перераховує кошти розпоряднику коштів державного бюджету на окремий спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий в установленому порядку в органі Казначейства за місцем обслуговування розпорядника бюджетних коштів.
  • Розмір заробітної плати працівників обласних та районних військових адміністрацій визначається згідно з умовами...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану