Підтвердження інформації про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів під час воєнного стану

Олег Підгірський
810
20 Квітня 2022
Підтвердження інформації про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів під час воєнного стану
810
20 Квітня 2022

Замовники й учасники вже звикли, що інформація про відсутність чи наявність заборгованості зі сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) учасника, якого замовник визначив переможцем процедури закупівлі та прийняв рішення укласти з ним договір, згідно з Порядком взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України щодо обміну інформацією про відсутність або наявність заборгованості (податкового боргу) зі сплати податків, затвердженим спільним наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України від 17.01.2018 № 37/11,  формується Державною податковою службою автоматично та оприлюднюється в електронній системі закупівель.

Станом на дату написання цієї статті у зв’язку з воєнними діями на території України цей функціонал не працює та відповідна інформація не відображається. Тому в замовника, і тим більше в учасника, виникає запитання, як бути в цій ситуації? Знайдете відповідь далі.

Як отримати довідку про відсутність заборгованості в органах ДПС?

Документом, який містить необхідну нам інформацію, є довідка про відсутність заборгованості з платежів,  контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Ця довідка видається за Порядком надання довідки  про відсутність заборгованості з платежів,  контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733, який зареєстровано в Міністерстві...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану