Перелік та обсяги закупівель за Постановою № 169 визначати рішенням міської ради чи за розпорядженням міського голови?

Редакція
706
13 Травня 2022
Перелік та обсяги закупівель за Постановою № 169 визначати рішенням міської ради чи за розпорядженням міського голови?
706
13 Травня 2022

Питання передплатника порталу:

  • Відповідно до Постанови КМУ № 169 (зі змінами) «переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг визначаються рішеннями замовників / державних замовників, що здійснюють такі закупівлі». У нас замовником виступає міська рада. Отже, у даному випадку перелік та обсяги визначати рішенням міської ради? Чи можна розпорядженням міського голови як керівника замовника?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA:

Згідно з пунктом 2 частини 1 Постанови № 169 перелік та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг визначаються рішеннями замовників / державних замовників, що здійснюють такі закупівлі.

Відповідно до частини 1 статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану