Перелік корисних посилань щодо останніх змін до Особливостей

Олег Підгірський
926
12 Травня 2024
Перелік корисних посилань щодо останніх змін до Особливостей
926
12 Травня 2024

Уже звичним для закупівельної спільноти є постійні зміни до законодавства у сфері публічних закупівель. Зокрема, у цьому році Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, зазнали досить широкого обсягу змін, у тому числі нововведень згідно з постановою КМУ від 02.04.2024 № 382. Такі зміни діють уже понад місяць.

Так, Постановою № 382 внесено зміни в норми щодо локалізації при закупівлі робіт чи послуг, повернено відкриті торги з публікацією англійською мовою, передбачено можливість внесення змін до оголошення про проведення відкритих торгів тощо. Тому для кращого охоплення останніх змін до Особливостей редакція порталу RADNUK.COM.UA пропонує відповідний перелік корисних посилань на такі публікації:

Своєю чергою, в рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорію «Спрощені за наказом ДП Прозорро № 25». За результатом їх опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО