Обґрунтування відповідно до Постанови № 710: віджет для полегшення роботи УО

Діана Лагодна
934
8 Квітня 2024
Обґрунтування відповідно до Постанови № 710: віджет для полегшення роботи УО
934
8 Квітня 2024

Відповідно до постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 деякі замовники повинні публікувати обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та / або розміру бюджетного призначення на власному вебсайті (або на сайті головного розпорядника коштів) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель.

Для зручності замовники під час оголошення відкритих торгів з особливостями можуть використати додатковий функціонал майданчика zakupivli.pro — віджет. Ця сама функція технічно доступна під час оголошення відкритих торгів для закупівлі послуг з енергосервісу та відкритих торгів з публікацією англійською мовою для закупівлі послуг радників.

Віджет — це зручний інструмент, за допомогою якого на сайті державного замовника будуть відображатися закупівлі, які були оголошені в системі Prozorro.

Щоб встановити його на сайт замовника, необхідно перейти в меню, натиснувши іконку «чоловічка» праворуч в кабінеті, та вибрати «Віджет».

У вікні, що відкриється, необхідно вказати адресу сайту замовника та натиснути «Зареєструвати віджет».

На сторінці налаштування віджета необхідно вказати, для якої організації потрібно створити віджет (якщо в структурі є декілька пов’язаних кабінетів). Якщо в замовника в структурі один кабінет, то система автоматично вибере його. Далі необхідно ввести ЄДРПОУ організації та вибрати мову віджета.

Після вибору всіх налаштувань необхідно скопіювати сформований код та передати його спеціалістам, які працюють з вашим сайтом, для безпосереднього встановлення віджета на сайт замовника.

Для того щоб виконати вимогу Постанови № 710, варто натиснути на відповідне поле під час оголошення процедури закупівлі та внести інформацію про обґрунтування.

Після оголошення закупівлі інформація про неї, у т. ч. обґрунтування, з’явиться на сайті замовника.

Бажаємо вдалих закупівель. Матеріали, статті та приклади документів на виконання Постанови № 710 зібрані в електронній книзі «Дотримання Постанови № 710 в частині підготовки й оприлюднення обґрунтувань»:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО