Новий порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва: що змінилося?

Ганна Довгая
473
19 Квітня 2022
Новий порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва: що змінилося?
473
19 Квітня 2022

Через численні зміни в законодавстві та за внутрішнім хвилюванням щодо подій в Україні важко бути в курсі всіх новин. Але з порталом RADNUK.COM.UA ви нічого важливого не пропустите. Тож, сьогодні огляд змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва.

11.04.2022 набула чинності постанова Кабміну від 05.04.2022 № 423 «Про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва» (далі — Порядок). Проаналізуємо, що змінилося.

Таблиця

Пункти 1 і 2  Порядку  викладено в новій редакції

Було

Стало

1. Цей Порядок визначає механізм проведення обстеження прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку об’єктів будівництва (далі — об’єкти) з метою оцінки їх відповідності основним вимогам до будівель і споруд, визначеним Законом України «Про будівельні норми», та вжиття обґрунтованих заходів до забезпечення надійності та безпеки під час експлуатації об’єктів протягом усього періоду їх існування.

Дія цього Порядку не поширюється на об’єкти, що обстежуються з іншою метою, у тому числі для судової будівельно-технічної експертизи, здійснення заходів державного нагляду (контролю), проведення науково-дослідними організаціями дослідницьких обстежень для отримання наукових даних та виконання проектних робіт.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану