Найпоширеніші помилки суб’єктів оскарження та приклади нестандартних скарг у 2023 році: версія АМКУ

Катерина Плашенко
613
4 Квітня 2024
Найпоширеніші помилки суб’єктів оскарження та приклади нестандартних скарг у 2023 році: версія АМКУ
613
4 Квітня 2024

Типові помилки суб’єктів оскарження під час підготовки та подання скарг у 2023 році: версія АМКУ. АМКУ оприлюднив звіт за 2023 рік, у якому, зокрема, зазначив основні порушення (помилки), яких припускаються суб’єкти оскарження. У статті також наведемо приклади нестандартних скарг. Читайте далі.

У статтях «Найпоширеніші порушення замовника у 2023 році: версія АМКУ» та «Найпоширеніші порушення учасників під час підготовки та подання тендерних пропозицій у 2023 році: версія АМКУ» ми проаналізували звіт-2023, який був оприлюднений Антимонопольним комітетом України (далі — АМКУ), та розповіли про типові порушення замовників та учасників під час здійснення/участі у публічних закупівлях у 2023 році. У цьому матеріалі наведемо типові помилки суб’єктів оскарження під час підготовки та подання скарг у  2023 році та запропонуємо вашій увазі приклади нестандартних скарг.

Виходячи з інформації, наведеної у звіті АМКУ за 2023 рік, радимо суб’єктам оскарження під час підготовки та подання скарг звернути увагу на такі основні помилки:

    ...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО