КЕП або УЕП: як правильно? Позиція Держаудислужби

Катерина Плашенко
978
4 Липня 2022
КЕП або УЕП: як правильно? Позиція Держаудислужби
978
4 Липня 2022

Наразі існує певна колізія законодавства щодо використання електронних підписів. Саме про це редакція порталу «Радник у сфері публічних закупівель» описала в статті «Нові правила щодо застосування УЕП? Звертаємось до відповідних органів державної влади» та звернулася з відповідним офіційним запитом до Міністерства цифрової трансформації України. Оскільки станом на дату публікації цієї статті офіційної відповіді ми не отримали, пропонуємо розглянути позицію Держаудитслужби щодо даного питання.

Яким має бути електронний підпис замовника?

Висновок про результати моніторингу від 27.06.2022 № UA-M-2022-06-14-000006, оголошення UA-2022-01-20-012961-b

Під час моніторингу Держаудислужба встановила, зокрема, що відповідно до пункту 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082 (далі — Порядок № 1082), розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником / ЦЗО / учасником / постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника / ЦЗО / учасника / постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю. 

Після внесення інформації в електронні поля на неї накладається кваліфікований електронний підпис (далі — КЕП) посадової особи. Інформація, що заповнюється...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану