Як зазначати термін дії договору за Постановою № 169 у реєстрі бюджетних зобов’язань

Редакція
780
9 Червня 2022
Як зазначати термін дії договору за Постановою № 169 у реєстрі бюджетних зобов’язань
780
9 Червня 2022

Для ефективного проведення закупівель та постачання товарів, робіт та послуг без затримок під час воєнного стану замовники можуть використовувати постанову Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169).

Водночас переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг визначаються рішеннями замовників / державних замовників, що здійснюють такі закупівлі. Якщо у вас досі немає прикладу переліку, користуйтеся зразком такого документа за посиланням. Якщо у вас є перелік, але виникла додаткова потреба в умовах воєнного часу, рекомендуємо внести зміни до наявного наказу. Користуйтесь прикладом наказу про внесення змін до переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг.

При плануванні закупівель під час воєнного стану замовникам варто враховувати вимоги Порядку № 590 щодо черговості проведення платежів. При укладанні договорів згідно з Постановою № 169 замовник повинен виконувати вимоги цієї постанови в частині термінів дії таких договорів. Детальніше читайте у матеріалах «Реєстрація бюджетних зобов’язань: вимоги щодо заповнення підтвердних документів залежно від особливостей здійснення публічної закупівлі» та «Реєстрація бюджетних зобов’язань: які підтвердні документи потрібно надати...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану