Як скасувати запис у річному плані закупівель

Діана Лагодна
872
19 Квітня 2024
Як скасувати запис у річному плані закупівель
872
19 Квітня 2024

Як скасувати запис у річному плані закупівель у системі? Чи можна на будь-якому етапі скасувати річний план? Чи можна скасувати декілька рядків річного плану одночасно? Про це читайте в статті!

У замовників іноді виникають ситуації, коли рядок річного плану опублікований у системі, але закупівля по ньому з певних причин проводитися не буде. У такому разі рядок плану можна скасувати в електронній системі закупівель.

План можливо скасувати лише до моменту оголошення з нього закупівлі. Важливо! Якщо з плану оголошено закупівлю, його статус зміниться на «Оголошено тендер», і кнопка скасування в плані буде відсутня.

Якщо ж план на етапі публікації або в статусі «Запланований», можна скористатися кнопкою «Скасувати».

Під час скасування плану необхідно зазначити причину такої дії.

З огляду на те, що під час скасування кожного рядка плану необхідно вносити інформацію про причину скасування, функціонал масового скасування планів у системі відсутній.

За потреби завантажуйте зразок протоколу затвердження річного плану щодо договорів до 50 тис. грн. А ще більше інформації, зокрема про доцільні рішення УО, ви завжди дізнаєтесь в електронній книзі «Уповноважена особа з публічних закупівель».

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО