ДП «Прозорро» про продовження розгляду пропозицій державним замовником до 20 робочих днів при спрощеній закупівлі

Катерина Плашенко
334
9 Травня 2024
ДП «Прозорро» про продовження розгляду пропозицій державним замовником до 20 робочих днів при спрощеній закупівлі
334
9 Травня 2024

Спрощена закупівля для оборонців та строк розгляду. До нас звернувся державний замовник із запитанням, як можна продовжити розгляд пропозицій при проведенні спрощеної закупівлі до 20 робочих днів. Читайте відповідь далі.

Як відомо, у період воєнного стану оборонні закупівлі здійснюються відповідно до Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (далі — Особливості № 1275).

Сьогодні поговоримо про (не)можливість продовжити строк розгляду пропозицій до 20 робочих днів при проведенні спрощеної закупівлі.

Пункт 8 Особливостей № 1275 встановлює, що державні замовники здійснюють оборонні закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн гривень (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд), в електронній системі закупівель в один із таких способів, зокрема: у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО