Довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

Ганна Довгая
985
6 Вересня 2023
Довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення
985
6 Вересня 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у своїх листах-відповідях повідомляло, зокрема, що: <…> у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням воєнного стану з 24.02.2022 функція з перегляду відомостей та формування інформаційних довідок з Реєстру в онлайн-режимі наразі тимчасово обмежена з метою забезпечення захисту інформації.

Утім, у разі змін у закупівельному світі редакція порталу RADNUK.COM.UA завжди поспішає вам про це розповісти! Так, у статті «Доступ до Реєстру НАЗК знову відкрито! Як це вплине на умови тендерної документації» ми повідомили, що з 04.09.2023 НАЗК відкрило доступ до Реєстру осіб, які вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Ведення Реєстру корупціонерів здійснюється на підставі Положення, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 09.02.2018 № 166 (далі — Положення № 166).

Згідно з пунктами 2 і 7 розділу І та пунктами 1–3, 10–12 розділу ІІІ Положення № 166 Реєстр корупціонерів — електронна база даних, яка містить відомості про осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, та про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану