Держаудитслужба про перевірки закупівель у період воєнного стану

Редакція
1458
26 Квітня 2022
Держаудитслужба про перевірки закупівель у період воєнного стану
1458
26 Квітня 2022

Ще у свої часи Вольтер казав: «Жити — значить працювати. Праця є життя людини». Так і уповноважені особи навіть у складні часи не полишають працю. Як і контролюючі органи закупівельної сфери, зокрема Держаудитслужба.

Так, у зв’язку з тим, що на практиці моніторинг процедур закупівель здійснювався, та з метою роз’яснень роботи Держаудитслужби в період воєнного стану редакція порталу RADNUK.COM.UA звернулася з офіційним зверненням. Відповіддю ділимося з вами. У листі від 22.04.2022 № 001200-16/2898-2022, зокрема, сказано:

«…Після введення воєнного стану Держаудитслужба здійснює заходи державного фінансового контролю, в тому числі з питань дотримання законодавства у сфері закупівель, за умови реального функціонування об’єктів контролю, сервісів та інформаційних платформ (майданчиків), можливості забезпечення збереження життя та здоров’я працівників.

Проведення заходів державного фінансового контролю здійснюється органами державного фінансового контролю з урахуванням особливостей функціонування органів державної влади в умовах воєнного стану.

Зважаючи на зазначене та враховуючи наявність технічної можливості, що реалізована через персональний кабінет Держаудитслужби як частини електронної системи закупівель, в умовах воєнного часу, Держаудитслужба та її міжрегіональні територіальні органами здійснюють контроль за дотриманням законодавства у сфері закупівель шляхом проведення моніторингу процедур закупівель відповідно до статті 8 Закону та забезпечують реалізацію його результатів відповідно до законодавства.

Варто наголосити, що замовники, незважаючи на умови воєнного...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану