Чи публікувати звіт про виконання договору згідно з Постановою № 169 за результатом використання електронного каталогу?

Редакція
770
20 Травня 2022
Чи публікувати звіт про виконання договору згідно з Постановою № 169 за результатом використання електронного каталогу?
770
20 Травня 2022

Питання передплатника порталу:

  • Чи потрібно за договорами, які укладені відповідно до Постанови КМУ № 169 шляхом оформлення замовлення в електронному каталозі Prozorro Market, публікувати звіт про виконання цього договору?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA:

  • Добридень! Відповідно до абзацу 2 пункту 1 частини 1 постанови Кабміну від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169)замовник може здійснювати публічні закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель, у тому числі з використанням електронних каталогів. У разі здійснення закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, не вносить інформацію про такі закупівлі до річного плану та не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

У статті «Алгоритм здійснення закупівель через електронний каталог (ProZorro Market) до 50 тис. грн» ми розповідали, що механізм формування, використання електронного каталогу ProZorro Market здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», у якій відсутня...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану