Чи потрібно визначати рішенням замовника переліки та обсяги по закупівлях і по яких саме? + Бонус — зразки документів

Крістіна Бєлякова
1280
20 Квітня 2022
Чи потрібно визначати рішенням замовника переліки та обсяги по закупівлях і по яких саме? + Бонус — зразки документів
1280
20 Квітня 2022

Неодноразово в наших групах замовники запитували: чи потрібно по закупівлях до 50 тис. грн затверджувати обсяги та переліки відповідно до постанови від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169)? Далі розберемо це питання детально в розрізі Постанови № 169.

Отже, що стосується закупівель, які здійснюються за Постановою № 169: рекомендуємо по всіх таких закупівлях від 0,01 коп. визначати переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг рішеннями замовників / державних замовників, що здійснюють такі закупівлі. З прикладом такого рішення про визначення переліків та обсягів ознайомтесь за посиланням. Далі пояснимо, звідки таке твердження.

По-перше, якщо звернути увагу на Постанову № 169, то сама назва стосується в загальному здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану. Отже, з цього робимо висновок, що Постанова № 169 регулює питання здійснення усіх оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану. Алгоритми проведення таких закупівель розміщено на порталі RADNUK.COM.UA:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану