Чи надавати Казначейству разом із договором документи про відсутність конкуренції з технічних причин?

Редакція
462
22 Липня 2022
Чи надавати Казначейству разом із договором документи про відсутність конкуренції з технічних причин?
462
22 Липня 2022

Питання передплатника порталу

  • У Постанові № 169, відповідно до нових змін від 29.06.2022,  є «виключення». Придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тисяч гривень, може здійснюватися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та / або електронного каталогу в разі, зокрема, коли наявна відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
  1. Це документальне підтвердження потрібно надсилати в Казначейство, чи воно просто має бути?
  2. Якщо це орган з акредитації, то яке це має бути підтвердження, витяг із Закону?

Відповідь експерта

Зазначена норма встановлена за аналогією до пункту 2 частини...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану