Зразки довідок у довільній формі по статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі»

Редакція
1028
7 Вересня 2021
Зразки довідок у довільній формі по статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі»
1028
7 Вересня 2021

Згідно з частиною 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:

  1. наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
  2. наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
  3. наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
  4. наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Умовами тендерної документації замовник може передбачити надання інформації згідно зі статтею 16 Закону у  вигляді довідок за вказаною формою. У такому випадку учасник повинен чітко слідувати вимогам замовника та надавати інформацію, дотримуючись форм довідок та / або окремих вимог, наведених у тендерній документації.

Але буває, що замовник у тендерній документації передбачає, що учасники мають надати інформацію згідно зі статтею 16 Закону в довільній формі, тоді формат довідки / листа / тощо учасник обирає самостійно. Портал RADNUK.COM.UA переймається проблемами учасників публічних закупівель та невідступно намагається полегшити їхню роботу. Сьогодні пропонуємо зразки довідок у довільній формі, які підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям замовника.

1. Приклад довідки у довільній формі, яка підтверджує наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій:

Приклад 1

2. Приклад довідки в довільній формі, яка підтверджує наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:

Приклад 2

3. Приклад довідки у довільній формі, яка підтверджує наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів):

Приклад 3

4. Такий критерій, як наявність фінансової спроможності, підтверджується учасниками шляхом надання фінансової звітності. Проте звертаємо увагу, що з травня фінансова звітність учасників є відкритими даними. Детальніше читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Нові набори відкритих даних, які має врахувати кожен замовник». Якщо замовник вимагає від учасників надання звіту про рух грошових коштів, а учасник таку звітність не складає, пропонуємо скористатися  «Прикладом листа-роз’яснення ненадання у складі тендерної пропозиції звіту про рух грошових коштів».

 З іншими зразками документів для учасника можна ознайомитися на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів учасникам».

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.