Титанічні тендери тижня!

Zakupki.Prom
211
4 Січня 2022
Титанічні тендери тижня!
211
4 Січня 2022

До вашої уваги останні титанічні тендери цього року. Цього разу лідером є Служба автомобільних доріг у Житомирській області, яка оголосила закупівлю на 2,36 млрд гривень! 

А от у Тернополі планують побудувати багатофункціональний спортивний комплекс. Проєктно-кошторисною документацією передбачено будівництво декількох ігрових залів, басейну, критого гірськолижного спуску, спортивного інтернату мінімум на 300 учнів, легкоатлетичного манежу та адміністративної будівлі. Очікувана вартість закупівлі складає 1,68 млрд гривень.

Не відстає і АТ «Укргазвидобування», яке хоче придбати надання послуг з ГРП на своїх родовищах. Очікувана вартість майже 1,5 млрд гривень. Укрзалізниця оголосила тендер на колеса суцільнокатані. Для цієї потреби було виділено 373 млн гривень. З цими та іншими великими закупівлями ви можете ознайомитися у таблиці нижче.

Таблиця

Очікуваний бюджет,

грн з ПДВ

 

Організатор / Замовник

 

Предмет торгів

№ тендеру

в ЦБД

2 365 559 500,40

 

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

 

 

Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка на ділянках км 197+591...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.