Титанічні тендери тижня!

Zakupki.Prom
165
14 Грудня 2021
Титанічні тендери тижня!
165
14 Грудня 2021

І знову рубрика про наймасштабніші закупівлі тижня. Пропонуємо вашій увазі титанічні тендери за попередній тиждень — реконструкція та будівництво, банківські послуги, екологічний менеджмент тощо. 

Очолює наш список Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації з предметом закупівлі «Будівництво нової ділянки трамвайної лінії від станції ‟Зарічна” лінії швидкісного трамвая до залізничної станції ‟Рокувата” в м. Кривий Ріг», очікувана вартість — 3,8 млрд грн.

На другому місці — Служба автомобільних доріг у Волинській області, що придбаває послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування на суму понад 3 млрд грн.

Як і минулого разу, до титанічних тендерів увійшла закупівля електричної енергії. Що й недивно перед початком нового бюджетного року. Приміром, Державне підприємство «ВК ‟Краснолиманська”» придбаває цей предмет закупівлі на 691 млн грн. 

Більше інформації про закупівлі тижня можна переглянути в таблиці.

  Таблиця

Очікуваний бюджет, 

грн з ПДВ

Організатор / Замовник

Предмет торгів

№ тендеру 

в ЦБД

3 811 632 966,00

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Будівництво нової ділянки трамвайної лінії від станції «Зарічна» лінії швидкісного трамвая до залізничної станції «Рокувата» в...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.