Титанічні тендери тижня!

Zakupki.Prom
183
7 Грудня 2021
Титанічні тендери тижня!
183
7 Грудня 2021

Закупівля вугілля, реконструкція аеропорту і дороги, дороги, дороги… Пропонуємо вашій увазі добірку закупівель з найбільшим бюджетом за минулий тиждень.

Прогнозовано очолює список Служба автомобільних доріг, цього разу — у Вінницькій області. Цей замовник оголосив дві закупівлі на поточний ремонт доріг з очікуваною вартістю 4,122 і 4,12 млрд грн. 

Значні роботи будуть проводити і у Кривому Розі. Там Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області оголосив закупівлю на поліпшення гідрологічного режиму та екологічного стану р. Саксагань з вартістю 282 млн грн. Також планується реконструкція будівель у міжнародному аеропорті Кривого Рогу, яку оцінили у трохи більше ніж 1 млрд грн.

Є великі закупівлі природного газу та електричної енергії. Наприклад, Акціонерне товариство «Укртрансгаз» оголосило тендер на закупівлю природного газу з очікуваною вартістю 1,5 млрд грн. А «Львівводоканал» планує закупити електроенергію в обсязі 140 949 171 кВт⋅год. на 705 млн грн. Більше цікавих закупівель ви зможете знайти у таблиці нижче.

Таблиця

Очікуваний бюджет, грн з ПДВ

Організатор / Замовник

Предмет торгів

№ тендеру в ЦБД

4 122 000 000,00

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

Поточний середній...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.