Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
152
24 Серпня 2021
Титанічні тендери тижня!
152
24 Серпня 2021

З нагоди Дня Незалежності України бажаємо нам усім сили, правди, миру й злагоди! Давайте завжди вірити у свої сили, поважати одне одного, любити свою країну та шанувати нашу історію!

Ми вибрали для вас найдорожчі публічні закупівлі, опубліковані напередодні 30-ї річниці незалежності нашої держави.


У жителів міст Дніпро та Кривий Ріг незабаром буде можливість проїхатися новими трамваями, адже Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводить відповідну закупівлю з очікуваною вартістю аж 1,2 млрд грн.

Україна бере курс на спортивні досягнення: у  с. Поляниця Надвірнянського району очікується будівництво сучасного біатлонного комплексу вартістю 165 млн грн, у Кривому Розі скоро повинен з’явитися басейн (очікувана вартість 131 млн грн), у Вишгороді шукають підрядника для реконструкції трибун на стадіоні «Енергетик» (71,3 млн грн), у місті Бар Вінницької області реконструюють стадіон спортивної школи «Колос» (69,7 млн грн), у Дрогобичі планують оновлення стадіону «Галичина»  (51 млн грн). Замовники чекають на добросовісних учасників та постачальників, а українці — на олімпійські перемоги.

Ще багато цікавих предметів закупівлі зі значною вартістю — у таблиці.

Очікуваний бюджет,
грн з ПДВ
Організатор / ЗамовникПредмет торгів№ тендеру
в ЦБД
1 200 000 000,00Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністраціїЗакупівля нових трамваїв для міст Дніпра та Кривого Рогу
Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.