Титанічні тендери тижня

Катерина Плашенко
284
17 Серпня 2021
Титанічні тендери тижня
284
17 Серпня 2021

Знайомтесь із тендерами-гігантами, які оголошені протягом тижня. Найдорожчу закупівлю Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами», з очікуваною вартістю понад 3,8 млрд грн, маємо на увазі Будівництво сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС.

У Києві ж планується реконструкція вул. Стеценка від проспекту Палладіна до Інтернаціональної площі очікуваним бюджетом понад 2,7 млрд грн, а в Житомирі планують реконструкцію аеродромного комплексу, очікувана вартість понад 800 млн грн.

Уявіть перспективи переможця та виконавця таких закупівель. Не пропустіть, нумо вигравати (див. Таблицю).

Таблиця

Очікуваний бюджет, грн

Організатор / Замовник

Предмет торгів

№ тендеру в ЦБД

3 842 823 792,00

Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами»

Будівництво сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС

UA-2021-08-11-002848-c

2 778 736 957,00

Комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Реконструкція вул....

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.