Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
318
10 Серпня 2021
Титанічні тендери тижня!
318
10 Серпня 2021

Як завжди, вибрали для вас найдорожчі тендери, опубліковані протягом тижня. Чим більший очікуваний бюджет тендеру, тим дорожчий договір про закупівлю може бути укладений з переможцем процедури закупівлі. Не проминіть добру нагоду!

Знову найдорожчі закупівлі цього тижня були оголошені Службами автомобільних доріг Луганської, Тернопільської та Хмельницької областей з предметами закупівлі — капітальний та поточний ремонт доріг, очікувана вартість понад 1 млрд грн кожний. У місті Дніпро планується капітальний ремонт парку ім. Писаржевського, очікуваний бюджет понад 100 млн грн. ВАТ «Тернопільобленерго» закуповує бензин та дизельне паливо на суму понад 61 млн грн.

Стати постачальником наймасштабніших державних проєктів — це не лише можливість отримати гідні прибутки, а й перспектива зросту іміджу вашого підприємства (див. таблицю).

Таблиця

Очікуваний бюджет,

грн з ПДВ

 

Організатор / Замовник

 

Предмет торгів

№ тендеру

в ЦБД

1 579 144 300,50

Служба автомобільних доріг у Луганській області

Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-02 Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» — Старобільськ — Бахмут

UA-2021-08-04-005033-a

1 565...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.