Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
265
27 Липня 2021
Титанічні тендери тижня!
265
27 Липня 2021

До вашої уваги тендери з найбільшою очікуваною вартістю, оголошені останнім часом. Найдорожчий тендер цього тижня оголосив Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, який шукає виконавця для проведення будівництва автомобільної дороги на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ — Луганськ — Ізварине, очікуваний бюджет — більше 5,4 млрд грн, а КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради придбаває електричну енергію більш ніж на 527 млн грн.

Гарна новина та привід стати на ковзани для мешканців м. Києва, які проживають біля станції метро Дорогожичі, адже ДП «СК „Авангард“» будує льодовий палац за адресою вул. Мельникова, 46 (літера а) / вул. Іллєнка, 46 (літера а) у Шевченківському районі м. Києва.

Чому б не спробувати свої сили? Нумо брати участь, вигравати та ставати постачальником найбільших державних контрактів (див. Таблицю).

Таблиця

Очікуваний бюджет, грн з ПДВОрганізатор / замовникПредмет закупівлі№ тендеру в ЦБД
5 437 897 346,00Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністраціїБудівництво автомобільної дороги на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ — Луганськ — ІзваринеUA-2021-07-19-009069-b
920 274 000,00Служба автомобільних доріг у...
Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.