Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
307
20 Липня 2021
Титанічні тендери тижня!
307
20 Липня 2021

Як завжди, обрали для вас найдорожчі тендери, опубліковані протягом тижня. Чим більший очікуваний бюджет тендеру, тим дорожчий договір про закупівлю може бути укладений з переможцем процедури закупівлі. Не проминіть доброї нагоди!

Найдорожчі закупівлі цього тижня були оголошені Службами автомобільних доріг у Рівненській області та у Херсонській області, які проводять поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування у відповідних областях, з очікуваною вартістю понад 1 млрд грн кожен.

Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації закуповує ноутбуки вартістю понад 100 млн грн, а КП «Одесміськелектротранс» — електробус з низьким рівнем підлоги, очікувана вартість — 69 млн грн.

Стати постачальником наймасштабніших державних проєктів — це не лише можливість отримати гідні прибутки, а й перспектива зросту іміджу вашого підприємства (див. таблицю).

Таблиця

Очікуваний бюджет,

грн з ПДВ

 

Організатор / Замовник

 

Предмет торгів

№ тендеру

в ЦБД

1 875 000 000,00

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-07 Київ — Ковель — Ягодин

UA-2021-07-12-001878-a

...
Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.