Повторне подання тендерної пропозиції за умови перенесення замовником строків її подання

Редакція
407
30 Листопада 2021
Повторне подання тендерної пропозиції за умови перенесення замовником строків її подання
407
30 Листопада 2021

Частиною 2 статті 24 Закону  України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) визначено, що замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів.

Сьогодні розглянемо ситуацію, коли замовник при проведенні процедури закупівлі вносить зміни до умов тендерної документації та, відповідно, переносить строк подання тендерних пропозицій.

Ситуація

Відповідальний учасник не відкладає подання документів тендерної пропозиції на останній момент та завантажує всі необхідні документи до електронної системи закупівель (далі — ЕСЗ) завчасно. Водночас замовник в останній момент вніс зміни до умов тендерної документації та продовжив прийняття тендерних пропозицій. За таких умов учаснику потрібно бути дуже уважним, щоб не пропустити зміни.

Лайфхак: для можливості відстеження всіх змін, які відбуваються при проведенні процедури закупівлі, яка цікавить учасника, рекомендуємо підписатися на таку закупівлю на авторизованому майданчику. На...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.