Перелік корисних посилань щодо нюансів дотримання приписів пункту 29 Особливостей

Олег Підгірський
685
5 Листопада 2023
Перелік корисних посилань щодо нюансів дотримання приписів пункту 29 Особливостей
685
5 Листопада 2023

Пунктом 29 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), визначено деякі обмеження при здійсненні закупівлі за відкритими торгами твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії.

Так, згаданою нормою визначено, що в разі проведення відкритих торгів згідно з Особливостями для закупівлі наведених предметів положення пунктів 1 і 2 частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) замовником не застосовуються.

У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі).

Для правильного дотримання положень пункту 29 Особливостей рекомендую переглянути перелік корисних посилань щодо нюансів дотримання приписів наведеного пункту за статтями порталу RADNUK.COM.UA.

У рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорію «Електронний каталог за Особливостями» розділу «Зразки замовникам за Особливостями». За результатом їх опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.