Як почати працювати в Prozorro Market?

Олена Парфенюк
454
2 Серпня 2022
Як почати працювати в Prozorro Market?
454
2 Серпня 2022

Уже більше п’яти місяців наша країна живе в нових умовах та реаліях. Здається, що немає такої сфери, на яку б не вплинула війна. Багато підприємців були змушені припинити свою діяльність або переформатувати бізнес, щоб «вижити». Тому сфера державних закупівель для багатьох може стати «рятівним човном» у підтримці або відновленні бізнесу.

Зараз держзамовники, використовуючи постанову Кабміну від 28.02.2022 № 169, мають проводити закупівлі від 50 тис. грн, використовуючи електронну систему Prozorro, зокрема спрощену закупівлю або електронний каталог Prozorro Market. Є певний перелік виключень, коли закупівлі можуть проводитися поза електронною системою, наприклад замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій чи існує нагальна потреба в закупівлі. З такими підставами ознайомтесь у статті «Частина 2. Прямий договір за закупівлями від 50 тис. грн з 29.06.2022: унікальні підстави, передбачені лише Постановою № 169».

У цьому матеріалі ми детально розглянемо, як бізнес може долучитися до електронного каталогу. 

Prozorro Market — це, по суті, інтернет-магазин для держави. Наразі в каталозі майже 1400 категорій товарів. Починаючи від продуктів харчування, закінчуючи будівельними матеріалами. Тобто фактично держава купує все.

Технічна реалізація ProZorro

Інструкції, алгоритми дій, поради та рекомендації щодо використання електронної системи закупівель