Рішення суду щодо строку перебування на посаді та того, чи повинен експлуатаційний дозвіл містити предмет закупівлі

Катерина Плашенко
258
9 Квітня 2024
Рішення суду щодо строку перебування на посаді та того, чи повинен експлуатаційний дозвіл містити предмет закупівлі
258
9 Квітня 2024
Рішення Київського окружного адміністративного суду у справі № 320/38259/23 від 03.04.2024

До Київського окружного адміністративного суду звернувся замовник/позивач з позовом до Держаудитслужби/відповідача, у якому просить визнати протиправним та скасувати висновок Держаудитслужби про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2022-12-09-015153-а.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що не погоджується з висновком про результати моніторингу процедури закупівлі та порушеннями, вказаними в ньому, оскільки, на його думку, учасником процедури закупівлі виконано вимоги тендерної документації та надано усі необхідні документи, а тому були відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції. Позивач вважає, що висновок є безпідставним, необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню.

За вказаною закупівлею подано тендерну пропозицію одним учасником — ТОВ «П», який був визначений переможцем закупівлі, оскільки згідно з протоколом розгляду тендерних пропозицій тендерна пропозиція ТОВ «П» повністю відповідала вимогам тендерної документації. 02.01.2023 між замовником та ТОВ «П» укладено договір про закупівлю № 2.

...
Учасникам

Матеріали для початківців та професіоналів, які беруть участь у публічних (державних) закупівлях

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО