Пропозиція від Радника для всіх охочих відволіктись із користю

Редакція
539
24 Травня 2022
Пропозиція від Радника для всіх охочих відволіктись із користю
539
24 Травня 2022

Хоча життя наразі непросте, як не крути, війна пригнічує, але українці не здаються, а особливо закупівельна спільнота! Кожен закупівельник, який працює у цей нелегкий час, докладає максимум зусиль та у свій спосіб допомагає нашій країні наблизити перемогу. До речі, 12.05.2022 Радник спільно з Prozorro на відкритому вебінарі розповіли про те, як бізнесу працювати з державними замовниками під час війни. Якщо ти ще його не переглянув — переходь за посиланням. Або дивись прямо зараз:

Ба більше, у нас є корисна пропозиція! Якщо саме ти хочеш трішки відпочити, але з користю, зроби це разом з тестами на порталі Радника! Група компаній «Радник» розробила цікаві тести, зокрема й щодо закупівель у період воєнного стану, які будуть корисні як учасникам, так і замовникам сфери закупівель. Дізнайся більше та переконайся у своїх знаннях із закупівель!

Раптом тест виявиться складним, хоча ми віримо, що ти впораєшся на всі 100 %, це все одно матиме позитивний вплив, оскільки свідчитиме, що тобі є куди рости далі та поглиблювати свої знання.

Щоб не втратити волю до перемоги, вчімося разом, вдосконалюймо свої знання та, звісно, радіймо дрібницям: смачній каві, променям сонця, посмішкам. Разом до перемоги!

Учасникам

Матеріали для початківців та професіоналів, які беруть участь у публічних (державних) закупівлях