Замовник не вказав кількість товару, що закуповується: дії учасника

Ганна Довгая
233
13 Березня 2021
Замовник не вказав кількість товару, що закуповується: дії учасника
233
13 Березня 2021
Рішення АМКУ № 27-р/пк-пз від 04.01.2021, оголошення № UA-2020-12-03-014891-b

Позиція скаржника

Замовником не зазначено кількість товару в тендерній документації. У той же час замовник все ж таки вирахував очікувану вартість даної закупівлі, навіть із зазначенням копійок (839 028,60 грн), хоча не знаючи кількості товару, який підлягає закупівлі, здійснити такий підрахунок фізично неможливо.

Скаржник повідомляє, що він не може взяти участь у даній закупівлі, оскільки неможливо розрахувати економічну доцільність та комерційний ризик участі в тендері, не знаючи кількості товару, яка необхідна замовнику та яку потрібно буде поставляти в разі перемоги у процедурі закупівлі.

Позиція замовника

Очікувана вартість закупівлі складає 839 028,60 грн (вісімсот тридцять дев’ять тисяч двадцять вісім гривень 60 коп.) з ПДВ та була розрахована відповідно до встановленого річного ліміту у грошовому виразі на канцелярське приладдя на кожного працівника замовника, який затверджено внутрішнім розпорядчим документом та з урахуванням фактичних витрат на канцелярське приладдя за 2020 рік.

Закупівля без зазначення кількості застосовується у зв’язку з тим, що точну кількість по кожному з 180 найменувань вказати неможливо, оскільки неможливо заздалегідь передбачити потребу в тому чи іншому канцелярському приладді кожного працівника.

...
Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель