Підтвердження відповідності субпідрядника / співвиконавця вимогам, визначеним у частині 1 статті 17

Тетяна Коріненко
365
22 Жовтня 2021
Підтвердження відповідності субпідрядника / співвиконавця вимогам, визначеним у частині 1 статті 17
365
22 Жовтня 2021

Питання читача

  • Доброго дня! Прошу допомоги в такому питанні: плануємо брати участь у процедурі закупівлі. У тендерній документації міститься вимога, якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників / співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини 3 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині 1 статті 17 Закону.

Для підтвердження відповідності кожного з таких субпідрядників / співвиконавців вимогам, визначеним у частині 1 статті 17 Закону, учасником на кожного з них надається інформація, що підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини 1 статті 17 Закону, в довільній формі. Замовник не вимагає документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 7 частини 1 цієї статті.

Чи правомірна дана вимога?

Відповідь експерта

Вітаю! Відповідно до частини 7 статті 17 Закону, у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників / співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику