Оновлення / заміна документів тендерної пропозиції / пропозиції: чи необхідно повторно накладати КЕП?

Наталія Заєць
729
14 Квітня 2021
Оновлення / заміна документів тендерної пропозиції / пропозиції: чи необхідно повторно накладати КЕП?
729
14 Квітня 2021

Учасник подає тендерну пропозицію у відкритих торгах чи пропозицію у спрощеній закупівлі та має завантажити документи й накласти електронний підпис. Здавалося б, такі зрозумілі вимоги, але під час завантаження тендерної пропозиції / пропозиції завжди виникають питання саме щодо електронного підпису. Ми неодноразово розглядали їх на порталі RADNUK.COM.UA, зокрема в «Нотатках закупівельника: те, що повинен знати кожен про КЕП / УЕП». У цьому матеріалі розглянемо алгоритм накладання електронного підпису на тендерну пропозицію / пропозицію учасника, а саме: коли його накладати, на що і скільки разів.

Оскільки алгоритм накладання електронного підпису ідентичний для спрощених закупівель і конкурентних процедур закупівель, розглянемо на прикладі відкритих торгів.

Приклад 1

Тендерна документація містить вимогу, що на тендерну пропозицію учасника має бути накладено КЕП / УЕП. Також наявна вимога надати необхідні документи переможцем процедури закупівлі. Учасник завантажує документи в період подання тендерних пропозицій і накладає КЕП. Ще до завершення кінцевого строку подання тендерних пропозицій він змінює деякі документи та завантажує нові. На якому з усіх цих етапів дій учасника він має накладати чи оновлювати КЕП?

Тендерна пропозиція — це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику