АМКУ надає рекомендації щодо публічних закупівель на ринку послуг харчування

Катерина Плашенко
486
18 Серпня 2021
АМКУ надає рекомендації щодо публічних закупівель на ринку послуг харчування
486
18 Серпня 2021

У зв’язку із соціальною важливістю питань проведення публічних закупівель на ринках постачання продуктів харчування, послуг їдалень та кейтерингових послуг Антимонопольним комітетом України (далі — АМКУ) як Органом оскарження проведена відповідна робота для встановлення обставин, що створюють умови для можливої неефективної конкуренції на вищезазначених ринках під час здійснення публічних закупівель, та підготовлено Рекомендації щодо їх недопущення № 18-рк від 23.07.2021. Вищезазначені Рекомендації було надіслано для розгляду до Мінекономіки листом від 29.07.2021 № 126-29/01-11357.

Предмет Рекомендацій: здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції на ринках постачання продуктів харчування, послуг їдалень та кейтерингових послуг.

Рекомендації адресовані Міністерству економіки України. Згідно з пунктом 36 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) Уповноважений орган — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері публічних закупівель.

Відповідно до Положення про Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 124, Міністерство економіки України (далі — Мінекономіки) є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує: формування та реалізацію економічного, соціального розвитку і торгівлі, державну промислову політику, державну політику у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику