Документи переможця надані особисто замовнику: правильно чи ні?

Катерина Плашенко
499
16 Травня 2021
Документи переможця надані особисто замовнику: правильно чи ні?
499
16 Травня 2021

Учасник ретельно підготував тендерну пропозицію, розсудливо понизив ціну під час участі в аукціоні, тож врешті його визнано переможем процедури закупівлі. Що ж, договір про закупівлю вже майже у кишені, лишилося надати документи переможця та не прострочити терміни укладання договору про закупівлю.

На жаль, не завжди усе так безхмарно. Буває, що учасник за крок до довгоочікуваного контракту з державою допускається неприпустимої помилки. У даній публікації розглянемо, яким чином переможець процедури закупівлі повинен надати документи, передбачені частиною 6 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Відповідно до частини 6 статті 17 Закону переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 цієї статті.

Отже, Законом чітко визначено, що документи згідно з частиною 6 статті 17 Закону мають надаватися переможцем процедури закупівлі виключно шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.Незважаючи на те, що чинна редакція Закону діє вже більше року, трапляється, що учасники помилково допускають, що документи, передбачені для переможця, можна...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях