Чи потрібно в ТП подавати наказ про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо інформація про нього зазначена в антикорупційній програмі?

Володимир Маркович
390
10 Грудня 2021
Чи потрібно в ТП подавати наказ про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо інформація про нього зазначена в антикорупційній програмі?
390
10 Грудня 2021

Питання

Доброго дня! Потребуємо відповіді на таке запитання. Нашу тендерну пропозицію було відхилено через відсутність у ній наказу про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми. Хоча сама антикорупційна програма нами була надана. Чи повинні були ми подавати цей наказ, адже в антикорупційній програмі було вказано про уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, обов’язки якого покладено на одного з наших працівників?

Відповідь

Добрий день!Неодноразово розглядалися питання щодо антикорупційної програми на порталі RADNUK.COM.UA в статтях:

У пункті 10 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) визначені підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, зокрема, замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини 2 статті 40 цього Закону) у разі, якщо: юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг)...

Радник відповідає на запитання

Коротко про суперечливі та болючі питання учасників закупівельного процесу