Вимога щодо накладання КЕП у ТД. Нещодавно у зразок тендерної документації на порталі «Радник» були внесені зміни у розділі про КЕП. У передплатників порталу виникають запитання, з чим це пов’язано. Розкажемо далі.
У зв’язку з неоднозначною позицією щодо того, який електронний підпис доцільно вимагати в тендерній документації, редакція порталу «Радник у сфері публічних закупівель» звернулась до керівниці відділу конкурентної політики та методологічної підтримки сфери закупівель департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики Мінекономіки з метою аналізу зазначеного питання.
Так, у статті «КЕП чи УЕП у сфері публічних закупівель» представниця Мінекономіки доходить висновку, що вимога до учасників щодо накладання електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог Закону про електронну ідентифікацію, на документи (матеріали та інформацію), що надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель та подаються у складі тендерної пропозиції, установлюється замовником у тендерній документації відповідно до вимог частини 3 статті 12 Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), частини 5 статті 22 Закону, а також пункту 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 11.06.2020 № 1082 (далі — Порядок № 1082).
...