Затверджено Порядок отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет

Редакція
1102
15 Травня 2015
Затверджено Порядок отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет
1102
15 Травня 2015

Наказ набере чинності 15.05.2015

До положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.03.2015 № 441/5, передбачено внесення значних змін, які наберуть чинності 15.05.2015.

Суть таких нововведень полягає у впровадженні можливості безкоштовного отримання інформації з офіційного загальнодержавного реєстру через Інтернет. Для отримання довідки через офіційний веб-сайт подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки.

Довідка з Єдиного реєстру підприємств надається за такими параметрами запиту:

  • код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
  • дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб-підприємців).

Довідка надається в день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт, за винятком випадків наявності технічних підстав, що унеможливлюють роботу веб-сайту. Обов’язковим атрибутом довідки є QR-код, який містить інформацію про документ.

На офіційному веб-сайті фізичні та юридичні особи за QR-кодом довідки або за її номером, датою та часом надання можуть отримати відомості щодо її формування та надання.

Детальніше з вимогою, яку варто визначати замовником до учасників після набрання чинності цим наказом, ви можете ознайомитися в цьому випуску журналу на сторінці 36.

Детальніше про порядок безкоштовного отримання інформації з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, ми розповімо вам у наступних номерах журналу — одразу після відкриття такого електронного сервісу для загального доступу.

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО