Цікавить навчання з публічних закупівель? Академія Радник презентує

Редакція
467
10 Лютого 2022
Цікавить навчання з публічних закупівель? Академія Радник презентує
467
10 Лютого 2022

Підвищувати рівень знань, особливо закупівельних, варто постійно, оскільки за усіма змінами в Законі України «Про публічні закупівлі» можна проґавити щось важливе та (тьфу-тьфу-тьфу) отримати адміністративне стягнення. Вихід є! Приходьте на навчання до професіоналів своєї справи — Академії Радник. Розклад на лютий — березень 2022 року — нижче.

Коли

Назва курсу

Деталі

Навчання для замовників від Академії Радник 

18 березня 2022 року

Академія Радник у місті Івано-Франківськ

Пропозиція для тих, хто хоче навчатися, однак не має можливості приїхати до Києва. Ми збирали заявки і з нетерпінням чекали, коли групу буде сформовано, аби приїхати у ваше місто зі стаціонарним навчанням.

Тож раді повідомити, що першим містом, яке зібрало найбільшу кількість заявок, і до якого ми завітаємо, стає серце Прикарпаття, ошатний Івано-Франківськ – «молодший брат Львова», але при цьому не менш привабливий та елегантний.

15 лютого – 3 березня 2022 року

ONLINE Фахівець з публічних закупівель

Поглиблена онлайн-програма навчання розроблена для новачків у сфері публічних закупівель та розрахована таким чином, щоб ви мали змогу зручно поєднувати навчання та основну роботу.

Цей курс складається з  онлайн-занять та відеоуроків, поєднаних у 6 блоків. Програму розраховано на 3 тижні, по 2 блоки тривалістю 2 години 15 хвилин на тиждень.

Завдяки курсу ви опануєте теоретичну базу та на практиці навчитеся організовувати закупівельний процес у компанії, розробляти тендерну документацію та оголошувати закупівлі за різними процедурами.

25 лютого 2022 року

ONLINE Практикум для гуру-закупівельників

Одноденний онлайн-практикум розрахований на тих замовників, які з закупівельною сферою знайомі давно, тих, кого складно здивувати, але будьте певні — у нас вийде.

Ми підготували спеціальну програму з найактуальнішими темами публічного законодавства, в якій особливу увагу приділимо практичним кейсам у частині розгляду найсвіжішої практики моніторингу, АМКУ та судів.

Якщо ви бажаєте удосконалити вже й так високий рівень своїх професійних навичок — вам до нас!

2 березня 2022 року

Практикум для гуру-закупівельників

Стаціонарне навчання, що проходитиме в місті Київ у конференц-залі Академії Радник (м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10).

Під час курсу розглянемо практичні ситуації та завдання, що допоможуть слухачам розібратися з новаціями та складнощами в публічних закупівлях.

17–18 лютого 2022 року

 

ONLINE Підвищення кваліфікації уповноважених осіб — 2022

Програма розрахована на підвищення рівня знань уповноважених осіб. Упродовж двох днів інтенсивного дистанційного навчання ми розберемо найактуальніші теми публічного законодавства та зупинимося на тих проблемних питаннях, де замовники найчастіше припускаються помилок.

21–25 лютого 2022 року

5-денний курс для замовників «Публічні закупівлі від А до Я»

П’ятиденний курс спрямований на вивчення публічного законодавства від початку до кінця. Ми розберемо все: від планування закупівель до укладання договору. На навчанні ви пригадаєте все, що давно забули, та вивчите багато нового та корисного.

Програма складена так, аби ви мали змогу пройти весь закупівельний цикл від планування закупівель до укладання договору та реєстрації його в Казначействі, і абсолютно неважливо, новачок ви в закупівельній сфері чи професіонал.

Кожного дня на вас чекатимуть тести, розроблені нашими фахівцями, аби ви мали змогу закріпити отримані знання, а наприкінці навчання кожен складе пробний іспит, який допоможе вам оцінити реальний рівень ваших знань. Годі гадати — долучайтеся та навчайтеся разом з нами!

28 лютого – 1 березня 2022 року

Експерт з публічних закупівель

Навчання для досвідчених фахівців з публічних закупівель. Два дні інтенсивного розвитку професійних навичок.

На вас чекають актуальні питання закупівель, розгляд реальних прикладів і практики АМКУ, ДАСУ, судів тощо.

Навчання для учасників від Академії Радник

4 березня 2022 року

ONLINE-навчання для постачальників: Знайомтеся — Prozorro!

Одноденний вебінар було розроблено фахівцями Академії Радник з єдиною метою — максимально просто та доступно розповісти постачальникам про систему публічних закупівель. Ми розуміємо, що для багатьох із вас ця сфера незрозуміла та повна стереотипів.

Ми хочемо показати вам усі плюси та можливі мінуси роботи з державою. На нашому вебінарі ви дізнаєтесь, як влаштована система публічних закупівель, як знайти покупців вашого товару / послуги, як почати продавати державі та багато іншого.

14–25 березня 2022 року

Модульне навчання для учасників: Путівник у Prozorro

Поглиблена онлайн-програма розроблена для новачків у сфері публічних закупівель та розрахована таким чином, щоб ви мали змогу зручно поєднувати навчання та основну роботу, при цьому опанувавши весь закупівельний процес з боку учасника з самого початку.

Ми розповімо про все — починаючи від реєстрації на майданчику та завершуючи успішно укладеним договором із замовником.

Цей курс складається з шести блоків онлайн-занять. Програму розраховано на 2 тижні, по 3 блоки тривалістю 2 години 30 хвилин на тиждень. Завдяки цьому курсу ви опануєте теоретичну базу та отримаєте практичні навички підготовки пропозицій та участі в закупівлях.

3 березня 2022 року

Публічні закупівлі: від участі до перемоги

Стаціонарне навчання, під час якого ми проаналізуємо чотири найактуальніші та найпроблемніші теми публічних закупівель: підстави для відмови в участі в публічних закупівлях за статтею 17, кваліфікаційні критерії за статтею 16, договір про закупівлю та механізм боротьби з недобросовісними замовниками.

Розберемо, на що варто звернути особливу увагу під час підготовки пропозицій та як захистити свої інтереси перед замовником.

28 лютого 2022 року

ONLINE Публічні закупівлі: від участі до перемоги

Онлайн-навчання, метою якого є освоїти чотири найактуальніші та найпроблемніші теми публічних закупівель: підстави для відмови в участі в публічних закупівлях за статтею 17, кваліфікаційні критерії за статтею 16, договір про закупівлю та механізм боротьби з недобросовісними замовниками.

Обов’язково розберемо, на що варто звернути особливу увагу під час підготовки пропозицій та як захистити свої інтереси перед замовником.

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях