Новий зручний функціонал для учасників публічних закупівель

Редакція
477
13 Вересня 2021
Новий зручний функціонал для учасників публічних закупівель
477
13 Вересня 2021

Раді повідомити, що з’явилися нові можливості для учасників публічних закупівель: давайте разом перевіримо, чи купує держава ваш товар або послугу, постачальником якого є саме ви.

Відтепер на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «ІНСТРУМЕНТИ» додано можливість перевірити, чи купує держава ваш товар або послугу (Рисунок). В учасників є можливість вибрати категорію відповідного товару або послуги та дізнатися, скільки за цим предметом закупівлі було проведено тендерів. Кількість тендерів вказано як за минулий місяць, так і за минулий рік.

Рисунок

Також учасники можуть дізнатися кількість державних замовників, які купляли товар (послугу) у цій категорії. Водночас доступні дані щодо підписаних контрактів у грн.

За допомогою зазначеного функціоналу учасники можуть вивчити конкуренцію на ринку, який цікавить, та проаналізувати середню кількість постачальників, які брали участь у тендері.

Користуйтеся новим легким та швидким пошуковим функціоналом, аналізуйте ринок, знаходьте найцікавіші закупівлі та, звісно, перемагайте!

Новий інструмент на порталі RADNUK.COM.UA: перевірте, чи купує держава ваш товар або послугу.

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях