Нові набори відкритих даних: оновлення в ЄДР

Редакція
667
29 Листопада 2021
Нові набори відкритих даних: оновлення в ЄДР
667
29 Листопада 2021

На вебпорталі Міністерства юстиції України опублікована інформація щодо оновлення ЄДР: з’явилися нові набори відкритих даних та тепер можна буде перевірити  РНОКПП у режимі реального часу. Це стало можливим після оновлення Державним підприємством «Національні інформаційні системи» програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов зазначив:

«Ми запровадили інформаційну взаємодію з Державною податковою службою України для підтвердження відповідності даних щодо РНОКПП/паспортних даних та ПІБ в режимі реального часу на запит державного реєстратора до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (ДРФО). А саме: 1) додано функціонал перевірки даних в ДРФО на формах внесення даних щодо фізичних осіб — підприємців, засновників, бенефіціарів, керівника представників тощо; 2) забезпечено фіксацію та відображення результатів перевірки даних в ДРФО; 3) створено механізм контролю, що забезпечує незмінність даних фізичної особи після їх перевірки в ДРФО. Усе це — зміни, на які вже давно чекала громадськість та реєстраційна спільнота, адже такі оновлення суттєво збільшують достовірність даних та скорочують час, витрачений для їх перевірки у Держреєстрі фізосіб».

Окрім цього, за словами Сергія Орлова, було розширено функціонал по роботі з кінцевими бенефіціарними власниками: створено нову реєстраційну дію, оновлено довідники та...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях