Хороші новини! Слідкувати за змінами до переліку окупованих територій та оновленням черговості оплат Казначейством стає простіше

Редакція
621
12 Липня 2022
Хороші новини! Слідкувати за змінами до переліку окупованих територій та оновленням черговості оплат Казначейством стає простіше
621
12 Липня 2022

Для зручності користувачів порталу RADNUK.COM.UA редакцією у розділі «Інструменти» створено новий підрозділ — «Воєнний стан». Ви вже маєте нагоду отримати надійне джерело щодо:

  1. Переліку черговості оплат Казначейством у період воєнного стану, який виступає своєрідною шпаргалкою, де кожен охочий у зручній Таблиці і в режимі онлайн може віднайти інформацію щодо необхідного предмета закупівлі та дізнатись, у яку ж чергу органи казначейського обслуговування будуть його приймати до оплати та чи взагалі такий предмет закупівлі міститься у переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590. Для зручності пошуку використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F.
  2. Нормативно-правових актів щодо тимчасово окупованих територій. База відкриває перелік офіційних документів Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Це дозволить оперативно відслідковувати, зокрема, зміни, що вносять до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75, що зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.04.2022 за № 453/37789, оскільки з 29.06.2022 у замовників з’явилась нова підстава для незастосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу, а саме у разі, коли замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення.
Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях