Як технічно відкликати подану тендерну пропозицію / пропозицію?

Ігор Чемерис
347
20 Жовтня 2021
Як технічно відкликати подану тендерну пропозицію / пропозицію?
347
20 Жовтня 2021

Трапляються ситуації, коли у постачальника виникає необхідність відкликати свою тендерну пропозицію / пропозицію. Причини можуть бути різними: від зміни вимог у процедурі закупівлі / спрощеній закупівлі або затримки поставки товару на склад учасника до бажання видалити некоректний файл, завантажений в електронну систему закупівель. Як же це зробити? Розглянемо далі у статті.

Додатково згадаємо відповідні норми Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) (див. Таблицю).

Таблиця

...

Спрощена закупівля (частина 9 статті 14 Закону)

Відкриті торги (та / або відкриті торги з публікацією англійською мовою) (частина 8 статті 26 Закону)

Пропозиції подаються учасниками після закінчення строку періоду уточнення інформації, зазначеної замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну та інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), шляхом завантаження необхідних документів через електронну систему закупівель, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним замовником.

Учасник має право внести зміни або відкликати свою пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення пропозиції.

Такі зміни або заява про відкликання пропозиції враховуються, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання пропозицій.

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях