Як дізнатися більше про конкуренцію в Prozorro?

Поліна Колганова
196
30 Червня 2021
Як дізнатися більше про конкуренцію в Prozorro?
196
30 Червня 2021

Щоб не просто брати участь у закупівлях, а і якомога частіше отримувати контракти, бізнесу важливо розібратися в конкуренції на ринку. Наскільки вона напружена саме у вашій галузі та хто ваші основні суперники у публічних закупівлях, допоможе визначити BI Prozorro. Механізм застосування наводимо в статті.

Знати своїх конкурентів у Prozorro не менш корисно, ніж розбиратися в обсягах попиту на товари та ринкових цінах на них. Адже це допомагає оцінити свої шанси на перемогу у процедурах закупівель / спрощених закупівлях та побудувати вдалу стратегію для участі в публічних закупівлях.

BI Prozorro: визначаємо рівень конкуренції в різних галузях

На порталі RADNUK.COM.UA в попередніх статтях «Як бізнесу оцінити ринок у публічних закупівлях? Частина 1: аналіз попиту» та «Як бізнесу оцінити ринок у публічних закупівлях? Частина 2: шукаємо ринкову ціну» ми працювали з уявною компанією, яка продавала різні сирні продукти. Директор фірми дуже зацікавився можливістю збувати свій товар державі. Тільки тепер його турбує ще й питання, з якими підприємствами доведеться змагатися за контракти? Тому ми вирішили дізнатися більше про потенційних конкурентів. 

У цій справі може бути декілька початкових ситуацій: 

  1. якщо ви тільки готуєтеся до виходу на ринок публічних закупівель (або лишень почали...
Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях