Аналітика в публічних закупівлях: як BI Prozorro допомагає бізнесу перемагати?

Поліна Колганова
350
22 Квітня 2021
Аналітика в публічних закупівлях: як BI Prozorro допомагає бізнесу перемагати?
350
22 Квітня 2021

Щоб бути справді ефективними у сфері публічних закупівель, підприємцям треба ухвалювати зважені рішення, які базуються на цифрах і даних. Розповідаємо, як із цим допомагає публічний модуль BI Prozorro.

Успішність підприємця в публічних закупівлях значною мірою визначається тим, наскільки добре він орієнтується на цьому ринку: на що зараз є попит, на які ціни за товари, роботи та послуги готові погодитися замовники, у яких галузях найбільша (найменша) конкуренція тощо. Усю цю інформацію бізнес отримує під час аналізу ринку, а потім використовує, щоб створити свою особисту тактику та стратегію участі в закупівлях.

З одного боку, оцінити ринок публічних закупівель не так уже й важко — адже всі дані є у відкритому доступі, в електронній системі закупівель. З іншого боку, інформації настільки багато, що її складно зібрати докупи та якісно дослідити. Лише за І квартал цього року в електронній системі закупівель оголосили понад 1,2 млн закупівель на 306,6 млрд грн! І тут бізнесу в пригоді стане публічний модуль BI Prozorro (Рис. 1).

Рис.1

BI Prozorro — безкоштовний аналітичний інструмент, який створила команда DOZORRO громадської організації Transparency...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях